Leden 2010

Foto Moniky koncertu

26. ledna 2010 v 15:24
Monika Bagárová

ja vím je jich málo

Můj diplomak

23. ledna 2010 v 11:43
za bleskovku u Dirti Diani

moc děkuji

Ben Cristovao

20. ledna 2010 v 16:52Životopis
Ben Cristovao patří k exotické části soutěžících, kteří se přihlásili do Československé SuperStar. Jak napovídá jméno, není obyčejný Čech, jeho matka je češka a otec z Angoly. Jeho exotický vzhled nenechá žádnou ženu chladnou. Ben okouzlil ženskou část poroty, když jim zazpíval písničku na přání, a zazpíval jí dobře. Porota mu jako druhou písničku dala za úkol píseň z českého repertoáru - Chinaski. Ben ve zpěvu chvátal, takže mu ženská část poroty udávala rytmus, takže to bylo lepší. Je otázka, jestli má Ben talent, nebo postoupil jen pro své charisma. Dozvěděli jsme se, že Martin Chodúr ( vítěz československé superstar ) prozradil fanouškům, že je podle něj největší talent mezi finálovou dvanáctkou, akorát že svůj talent začal pozdě rozvíjet.
Ve volném čase se Ben věnuje svým koníčkům, taneční skupině JAD COMPANY, se kterou vystupuje na akcích a navíc je mistrem světa ve snowboardingu.

zdroj:osobnosti.cz
Moje diplomi

20. ledna 2010 v 16:45
moje diplome od spřátelených blogů

od Dirty Diany
od nelly

fakt dobrej videoklip na pribech nekonci

16. ledna 2010 v 19:17

samozdřejmě žeto natočili ze srandy

Jan Bendig

12. ledna 2010 v 12:55

Životopis

Narodil se 14. 02. 1994 u Hradce Králové. S rodinou se na 2 roku přestěhovali do Anglie. Tam se odehrál jeden z jeho prvních uspěchů a to že vyhrál školní souteži Academy Idol v Liverpoolu.

Ikdyž je mu teprve 15 let, má Jan Bendig již jasno v tom, že chce něco v životě dokázat. Tak se přihlásil Do Soutěže Československé superstár. I když byl ve svým 15 letech bezpochyby největším talentem soutěže, skončil na krásném 4. místě.

Přihlášení do soutěže SuperStar navrhli jeho rodiče. "A já s tím souhlasil. Chci lidem ukázat, co mám v sobě," říká Honza. . A co by udělal, pokud by vyhrál soutěž SuperStar? "Něco bych dal rodině, něco bych si nechal, taky bych něco daroval dětem do nemocnice a zbytek bych

jel utratit do Paříže."

Jeho hudebními vzory jsou Jonas Brothers, Mariah Carey, Stevie Wonder, Demi Lovato a nedávno zesnulý Michael Jackson.Když má chvilku volna, zajde se někam pobavit s kamarády.

Honza je citlivý, bavící, upřímný, zpívá srdcem a především má obrovký talent. Díky tomu si získal srdce tísíců fanoušků.

zdroj:osobnosti.cz