Září 2011

Bleskovka č.0.7

30. září 2011 v 11:29 Bleskovky
1.Ahojky !!!
2.Jak se máš??
3.Co škola??
4.tvoje oblíbená celebrita
5.Jakou máš rád/a barvu??
6.Vyber:
Ashley Tisdale/Vanessa Hudgens
Praha/Londýn
Nicki Minaj/Lady Gaga
Martin Harich/Marek Masarik
Harry Potter/Piráti z Karibiku
7. Tak konec
8. Tvoje přezdívka
9.Co na diplomek

Beru všechny co se příhlásí dokud to nestopnu :-)
Papa vaše blom

Doplomky od MartiiNkáá

29. září 2011 v 8:43 Diplomky
Děkuju moc jsou oba překrásný. MatiiNkáá
Ještě jednou moc děkujíí ,stále nemocná blom. :-)

Justin Bieber pozval svou přítelkyni na rande. Pronajal si stadion

27. září 2011 v 8:22

Justin Bieber pozval svou přítelkyni na rande. Pronajal si stadion

LOS ANGELES Justinu Bieberovi je sice pouhých 17 let, ale co se týče rozmazlování své přítelkyně, dokáže se o ní postarat lépe, než leckteří ostatní muži. Co se týče romantiky, ve světě kraluje. A v nákladech jakbysmet.
Justin Bieber a Selena Gomez foto: Zdroj: Profimedia.cz
Minulý pátek bylo dynamické duo Justin a Selena na docela slušném rande. Večer byli na koncertu Demi Lovato v Nokia Theatre v Los Angeles. Ta se mimochodem baví se Selenou. V 23:00 měl ale Justin pro Selenu překvapení. Vzal ji totiž do Staples Center, které je domovem pro basketbalový tým Los Angeles Lakers. Stadion má kapacitu 20 000 míst.

Nic zvláštního, nemyslíte? To by ovšem nesměl Justin pronajmout celý stadion JEN pro sebe a Selenu. Své přítelkyni po koncertu řekl pouze: "Pojď za mnou." Poté vstoupili do prázdné haly, kde jediné co Gomez viděla, byl stůl pro dva. K jídlu byl steak a těstoviny z luxusní restaurace Lexus Club.

Celý večer byl asi inspirován scénou z filmu Mr. Deeds s Adamem Sandlerem, ve kterém herec překvapil svou přítelkyní večeří pro dva uprostřed Madison Square Garden. Justin se akorát inspiroval a rozhodl se nedělat z toho velkou věc a pronajmout si pouze celý stadion. Po romantické večeři přišlo něco ještě více romantického. Na obrazovce stadionu začal hrát Titanic s Leonardem DiCaprio a Kate Winslet.

Podle zdrojů nemusel ale Bieber za pronajmutí stadionu nic platit. Bylo to na "účet podniku". V tomto případě stadionu. Důvodem totiž bylo to, že Justin při svém koncertu dokázal třikrát vyprodat komplet celý stadion. Na svém Twitteru poté napsal: "Romance není mrtvá. Chovejte se dobře ke svým dívkám." Takže pánové, hurá na stadiony.

ZDROJ : osobnosti.cz

a další zpráva Avril Lavinge dnes slaví narozky !!!!! Je jí krásných 27 let přeji jí vše nejky :-) tak pp vaše blom♥♥♥


Jitka Čvančarová se vdávala jako pohádková princezna. Kdo přišel na svatbu?

25. září 2011 v 6:26 Ostatní
Jitka Čvančarová už je mladá paní. V sobotu v poledne řekla své ano tanečníkovi a choreografovi Petrovi Čadkovi. Svatba to byla jako z pohádky. Pár si pro obřad vybral zámeček v Mělníku, odkud pochází a kde žije její rodina. V bílých šatech a s dlouhým závojem vypadala jako princezna, i když už je v pátém měsíci těhotenství.
Manželský slib složili Jitka s Petrem během římsko-katolického obřadu, neboť Jitka je v tomto náboženství pokřtěná. Snoubenci si přáli tradiční svatbu, pozváno bylo na sto padesát hostů. To, jak si vyměňují prstýnky z bílého zlata s brilianty, sledovali kromě nejbližší rodiny například Marek Eben, Marcela Polívková, Jana Doleželová, Tereza Kostková nebo Stanislav Zindulka a Adrianj Jastraban.
S partnerkou Terezou a dcerou Emily dorazil producent František Janeček, v jehož muzikálu Bídníci bude Jitka hned po porodu hrát roli Fantine. "Znám Jitku od jejích začátků, je to úžasná holka a chtěl bych jí pomoci i s charitou, které se tak usilovně věnuje," řekl Super.cz Janeček, který se do poslední chvíle trápil s výběrem svatebního daru.
"Řekla mi, že nic nechce, hlavně, abych ji přijel obejmout," svěřil. Jednou z nejpůvabnějších svatebčanek byla jeho dcera Emily. Měla snad ještě krásnější šaty než její maminka. Hodně dam také dorazilo v kloboucích, přáli si to Jitka s Petrem.
Hosté se ještě před obřadem scházeli v zámecké restauraci, kde byla naplánována i svatební hostina. Tu si přála gurmánka Jitka skutečně opulentní s mnoha chody včetně tradiční svíčkové nebo knedlíčkové polévky. Svatební noc se novomanželé rozhodli strávit na zámku. Hned příští týden jim už ale zase začnou pracovní povinnosti. ■

Přeji hodně štěstí :-)
♥♥♥

zamilovaný pohled ♥

zdroj: super.cz

Ashley Tisdale styl 58

24. září 2011 v 7:49 Ashley Tisdale
Je to sice obyčejné ale překrásné podle mě a co podle vás??? (Affs oběhnu zítra)
pp vaše blom ♥♥♥


Dnes slaví Tom Felton

22. září 2011 v 8:50 Ostatní
Je mu 24 let přeji vše nej ( k menu doufám že jsem tam napsala všechny affs)


Omluva

21. září 2011 v 8:36 Ostatní
Bude to velmi ztručné!
Nezlobte se že jsemneobíhlala nepřidávla články atd.................
Jsem nemocná tak si mne prosím nemaště děkuji snad to v pátek bude O.K
UŽ ZASE SE MI SMAZALO MENU TAK SE NEZLOBTE

Ashley Tisdale v moři

18. září 2011 v 6:42 Ashley Tisdale
Úžansá fotka nemyslíte???? :-)

Justin Bieber: Počkám než mi bude pětadvacet.

17. září 2011 v 9:38 Justin Bieber
Justin Bieber: Počkám než mi bude pětadvacet. Pak se ožením NEW YORK Justinovi Bieberovi je pouhých 17 let , ale už myslí na svatbu. V rozhovoru pro Women's Wear Daily bez rozmyšlení uvedl, že by se chtěl v pětadvaceti letech oženit. Tweet Justin Bieber foto: Zdroj: Profimedia.cz V rozhovoru se mladého zpěváka zeptali, kde by se viděl za pět let. Na to odpověděl: "Za pět let nevím, ale ve 25 nebo 26 bych chtěl být ženatý nebo přinejmenším začít budovat rodinu. Chtěl bych být mladý otec." Ještě dodal, že by chtěl dokázat vše, co si doteď přál - být úspěšný. Přestože se za deset let vidí spolu s paní Bieberovou neznamená, že nějak spěchá. Takže osudy jeho milujících fanynek stále nejsou zpečetěny. Popový zpěvák totiž ještě v rozhovoru dodal, že se rozhodně nechce ženit teď. Momentálně má nejblíže k paní Bieberové jeho přítelkyně Selena Gomez. Pokud jim to spolu vydrží, možná z ní za těch 8 let bude Selena Bieber. Justin se každopádně připravuje na roli otce velice vážně. Nedávno byl v Atlantě viděn s malým dítětem. Chlapec se údajně ztratil a Justin ho zavedl zpět do restaurace, aby se neztratil. I přes to, že mu je pouhých 17, děla toho pro komunitu mnoho. Možná to bude tím, že měl těžké mládí a s rodinou se sotva uživili. "Říkal jsem si vždycky, že pokud se stanu slavným a bohatým, budu pomáhat těm, co si to nemůžou dovolit. Proto pracuju v malém občerstvení v mém městě, kde jsem vyrůstal." Pomohl své oblíbené charitě Pencils of Promise v New Yorské módní show, která vytěžila peníze na postavení celé školy. Justin peníze získal od svých fanoušků, kteří se s ním chtěli setkat. Stálo je to pouhých 3500 korun za každého a jako bonus dostali i speciální tričko. Za tu cenu to muselo být vážně velmi speciální tričko. Justin o sobě tvrdí, že je vlastně obyčejný sedmnáctiletý teenager. Má rád zábavu s přáteli a sport. Rád prý hraje lední hokej a zahraje si i basketbal. Čas od času neopovrhne ani fotbalem.

Zdorj osobnosti.cz

Diplomek od Burci

16. září 2011 v 15:32 Diplomky
Děkují moc je překrásnej Jo a omlouvám se za to že jsem předtím napsala že to je diplomek když to byla jenom kusowka :-)
Jo a co škola a učitelé doufám že dibrý tak zatím pp vaše blom