Květen 2013

Ashley Tisdale paparazzi 0.7

26. května 2013 v 7:28 | blom |  Ashley Tisdale
Ahoj :)
Ještě jednou chci strašně moc poděkovat všem affs které mi napsali jakýkoliv povzbudivý komentář!!!! Děkuju!!! Strašně moc si toho vážím !! Thank you :33 Mám Vás ráda!! :)

Než sem dám ty fotky tak bych chtěla napsat, pamatujete si jak jsem sem dávala to video co udělali celebrity pro @zachsobiech, chlapce který trpěl rakovinou?? Tak ten bohužel podlehl své nemoci :(
R.I.P. Zach!!! <33

A teď už k těm fotkám


Podle mě to Ashley i Chrisovi slušelo :)


Zbytek fotek v článku ;)

Děkuju <333

18. května 2013 v 19:14 | blom
Strašně moc chci poděkovat affs které mi pod minulý článek napsali jaký koliv povzbuzující komentář děkuju moc si toho važím!!!! <3 Mám vás moc ráda!!!! Děkuju !!! Víc toho nedokážu napsat stále to strašně bolí ... omlouvám se Mám Vás moc ráda Vaše blom

Zase....

14. května 2013 v 11:20 | blom
Ahoj :(
Jen prostě a jednoduše chci Vám napsat v neděli jsem spadla (zase kolena) byla pro mě záchranka... Je to to samé jak před 2 lety... Prostě jen jsem chtěla abyste to věděli :)
Vaše blom

Důvody ....

12. května 2013 v 8:00 | blom |  Ostatní
Ahoj moje zlatíčka :)
Strašně se omlouvám že jsem tu nebyla ani v pátek ani v sobotu.. Moc se omlouvám, ale blbl nám internet moc se omlouvám :(. Strašně moc si vážím toho že si mě skoro nikdo nesmazal !!! Děkuju!!! A to že jsem tu nebyla má ještě jeden důvod měla jsem něco s prstem.. strašně blbě se mi psalo (protože píšu všama 10) :D. Ale už to je mnohem lepší :) !!! A co vy? Co ve škole? U nás je to samá písemka :D Ale tenhle týden to nejhorší nebylo odpadali nám hodiny protože jsme nacvičovali na Den Matek :)). Bylo to strašné protože jsem hrála chlapa... (takže sako, košile, kravata, klobouk...) Hrůza!!!! :DD Ale arodičům se to líbilo (snad :DD) tleskali a smáli se :). To byl účel!! :)
Možná se ptáte jak se mám já :D ( MOŽNÁ :P) no stále jsem strašně zamilovaná :) <333 Je to strašnéé!!!! :) A ještě k tomu jsem včera skoro celý den probulela u pc :) Proč? Protoože zhruba 500 českých a slovenských Directioners byli v Berlíně na koncertě a ty statusy na fb .... Hrůza :((( A já stále jen v Narnii :D ale to je jedno :) Tak jo ještě jendou děkuju moc!!! Vaše blom!!!

Tak a tady je video které Ashley a další celebrity (bohužel nikoho jiného jsem nepoznala) natočili video pro Zacha!!!
Zach trpí rakovinou ( nějákou vážnou :( )Je to od nich moc pěkné stojí za to se podívat!!!!
Ashley napsala na tt : ( myslím že překlad není potřeba )
Watch a very special music video I was a part of forVyhodnocení POTM Květen a nové POTM Červen

8. května 2013 v 7:50 | blom |  POTM


Minule vyhrále fotka č.1!!!!

Tak a tady je nové hlasujte :) !!! Téma je Ashley Tisdale shopping!! :)
Jsou to starší fotky ;)

Zbytek pod perexem :)

Vyhodnocení Hot or Not Květen a nové na Červen

5. května 2013 v 7:22 | blom |  HOT or NOT
Tak minule vyhrálo celkem jednoznačně HOT ;)

Tak a nové hlasujte ;)

Ashley Tisdale Instragram 0.4

4. května 2013 v 7:13 | blom |  Ashley Tisdale
Beach day with my beach bums #weloveit