Jiné celebrity

Jonas Brothers World Tour 2009 - Gotta find you & This is me

10. listopadu 2011 v 8:13


Musím to sem dát viděla jsem to u mého affs ( www.the--fame.blog.cz ) snad se vám to bude líbit


Úžasná fotka Terky Kerndlový

4. srpna 2011 v 6:49
Vypadá úžasně. Jinak moooc se omlouvám Sb oběhnu až zítra tak se nezlobte.

Tereza Kerndlová - Přísahám

24. července 2011 v 6:32
Úžasná písnička a ještě hezčí klip.

Tereza Kerndlova chci jen to co chci

29. ledna 2011 v 13:06
Písnička k filmu Na vlásku

Cameron Diaz: Cpu se a stejně nepřiberu!

10. ledna 2011 v 15:50
LOS ANGELES :Herečka Cameron Diaz miluje nejen sport, ale také dobré jídlo. Ačkoli se cpe a diety zásadně nedrží, při své výšce 173 centimetrů váží jen 54 kilogramů. "Mám obecně problémy nějaké to kilo přibrat," tvrdí osmatřicetiletá hvězda filmu Prázdniny.
"Když třeba natáčím filmy, musím jíst o dost víc. Pořád jím, protože spaluju tak moc energie při tom, co děláme. I když sedíme na filmovém placu, pořád mluvíme o další scéně a tím spalujeme energii," vysvětlovala Cameron skotskému listu Daily Record.

Na skladbu svého jídelníčku přitom dbá, aby byl vyvážený a poskytl jí veškeré potřebné živiny.

"Snažím se jíst správná jídla, která můžu jíst celý den. Mám opravdu dost dobrý metabolismus, ale někdy chci přibrat na váze a nemůžu. To je moje utrpení," stěžovala si hollywoodská herečka.


Zdroj:www.osobnosti.cz

Justin Bieber Pray

1. prosince 2010 v 14:09
Úžasnej song a super videoklip  (POTM DÁM AŽ ZÍTRA NEBO V PÁTEK)

Emma Watson: Víno piju od sedmi let

13. listopadu 2010 v 6:45
Emma Watson: Víno piju od sedmi let
LONDÝN Herečka Emma Watson tvrdí, že moc dětství neužila. Její rodiče se k ní totiž vždycky chovali jako k dospělé. A představitelka čarodějnice Hermiony tvrdí, že u jídla dokonce mohla pít víno už od sedmi let věku. Přitom už jako pětiletá musela čelit faktu, že se její rodiče rozvedli.

Právníci Chris a Jacqueline prý zvolili postup správný. Tím, že směla Emma pít u jídla trochu vína, neměla potřebu později v pubertě opíjet se alkoholem do němoty jako někteří její vrstevníci.

"Můj otec nikdy neměl rád ty dětské věci. Nikdy by nám nedovolil objednat si jídlo v restauraci z dětského menu. A vždycky ode mě očekával, že s ním budu mluvit dospěle… Nikdy mi nezakazovali alkohol, bylo mi sedm, když jsem měla první sklenici vína, smíchanou s vodou u jídla. Přišlo mi to fakt divné, když jsem přišla do školy a každý se divil, jejda, ty jsi měla alkohol! Mě to nezajímalo," svěřila dnes dvacetiletá Emma listu Sunday Times.

Rodiče ale nijak valně Emmu nepodporovali při natáčení filmů o Harrym Potterovi. Sice byli rádi, že získala jednu z hlavních rolí, ale odmítli kvůli tomu změnit svůj životní styl.

"Danielovi a Rupertovi rodiče kvůli tomu odešli z práce, aby mohli být u svých synů při natáčení. Ale nic podobného neudělal ani jeden z mých rodičů. Oba mí rodiče milují svou práci, která je velkou součástí jejich identity," dodala Watson.

                                                       zdroj:   OSOBNOSTI.cz - celebrity, filmy, fankluby.url

Dneska slaví Denis

22. října 2010 v 15:25
Dnes slaví narozky Denis Lacho přeji mu vše nej nej  je mu 17  jo a dneska zse neoběhnu příjede teta  s bratrancema (jsou ještě malý)


Denis
 
 

Reklama